Хор духовної пісні Хрестовоздвиженського храму села Ощів взяв участь у ХІ Різдвяному благодійному концерті у місті Горохові

Здавна існує в нашому православному народі благочестивий звичай, прославляючи Богомладенця Христа, творити справи милосердя.

Вже доброю традицією стало проведення священиками Горохівського та Мар’янівського благочинь УПЦ щорічних Різдвяних благодійних концертів з метою збору коштів для дітей-сиріт,  для тих, кого доля обділила можливістю мати люблячих батьків. Адже діти, які з перших років життя не отримують батьківського тепла і турботи, потребують пильної уваги й опіки з боку держави, а також людей, яким небайдужа їхня доля.

Саме такі люди зібралися 15 січня у РНД «Просвіта» міста Горохова,  де відбувся ХІ Різдвяний благодійний концерт  для дітей-сиріт. Всі, хто небайдужі до дитячих сліз, прийшли сюди щоб не тільки насолодитись чудовими виступами православних колективів, але і допомогти посильними грошовими пожертвуваннями горохівським обездоленим  дітям та сиротам.

Розпочався концерт зі співу тропаря свята Різдва Христового, який заспівали священики Горохівського і Мар’янівського благочинь, після якого до всіх присутніх звернувся благочинний Горохівської округи протоієрей Валерій Пилипчук.  Він привітав усіх  присутніх у залі із  Різдвяними  святами та закликав допомогти сиротам району благодійними коштами – повідомляє Горохівське благочиння.

Цьогоріч у концерті взяв участь і хор духовної пісні Хрестовоздвиженського храму села Ощів. До слова, небайдужі парафіяни храму зібрали напередодні благодійного концерту кошти для дітей-сиріт, які передав настоятель храму священик Роман Світлик. Це перший виступ хору на концерті районного значення. Завдяки старанням настоятеля храму отця Романа, керівника хору Миколи Ващука, глядачам було представлено дві оригінальні колядки – “Бог ся Рождає” та “Дзвони дзвонять”. Виступ хору духовної пісні зал зустрів гучними оплесками, він отримав чимало схвальних відгуків від глядачів та організаторів концерту.

Адміністрація сайту вітає хор із творчим дебютом та бажає, щоби він став поштовхом до великої і благородної справи – Звеличення Господа нашого Іісуса Христа не лише на концертах, а і у Божому храмі.

Жіноча вокальна група

Художній керівник хору Віталій Новосад разом із   дружиною та сином - прес-секретарем парафії Романом Новосадом

Художній керівник хору Віталій Новосад разом із дружиною та сином – прес-секретарем парафії Романом Новосадом

6tqyttmvq3m