Сайту Хрестовоздвиженького храму села Ощів – 1 рік

27 січня 2017 року – рік від часу створення сайту Хрестовоздвиженського храму села Ощів. Сьогодні аж не віриться, що минуло стільки часу. Стоїть перед очима той день, коли настоятель храму священик Роман Світлик благословив взятися за цю благородну справу. За цей короткий період діяльності – майже щотижнева інформаційна насиченість, цікаві новини, репортажі. За посередництва сайту храму здійснювалися і реалізовувалися різноманітні соціальні проекти, збори пожертв та продуктів. Новини із офіційного сайту храму публікувалися на різних сайтах – на сайті Синодального інформаційно-просвітницького відділу УПЦ, сайті Волинської єпархії, Горохівського благочиння, а також на сайтах-партнерах – “Район. Горохів” та на “Волинських Новинах”, а також на шпальтах районних та обласних періодичних видань.

Настоятель храму священик Роман Світлик привітав адміністрацію сайту та побажав, щоби на цих здобутках ніхто не зупинився і впевнено ішов до нових висот. Водночас прес-секретар храму подякував усім, хто свого часу допоміг у створенні ресурсу.

Адміністрація сайту ще раз висловлює щиру подяку усім, хто посприяв створенню офіційного ресурсу, а також тим, хто нас читає, тим, хто нас любить, тим, хто нас підтримує. Храни Вас Господь! Многих Вам і благих літ!

Роман НОВОСАД,

прес-секретар храму