Прес-секретар храму взяв участь у засіданні круглого столу Волинської єпархії

5 липня у приміщенні Волинської духовної семінарії тривало засідання круглого столу на тему співпраці Церкви зі світськими засобами масової інформації. В ньому взяли участь представники регіональмих ЗМІ та духовенства Волинської єпархії.

Під час заходу, з благословення керуючого Волинською єпархією УПЦ Преосвященнішого єпископа Нафанаїла, священнослужителі поділились здобутками Церкви на ниві соціального служіння, прокоментували кілька гострих інформаційних приводів та висловили своє бачення ефективної та конструктивної співпраці зі ЗМІ. Зустріч з представниками ЗМІ розпочали з молебню за журналістів.

Зі слів голови прес-служби Волинської єпархії протоієрея Олега Точинського, ця зустріч відбулася як перша спроба сумісно подолати стереотипи щодо закритості церковних структур, припинити недобросовісні та необ’єктивні висвітлення церковних подій, які часто стають причиною міжрелігійних конфліктів.

Під час засідання круглого столу по черзі брали слово представники благочинь та відділів єпархії, викладачі Волинської духовної семінарії, клірики храмів, активні у громадському русі священнослужителі.

З благословення настоятеля священика Романа Світлика у круглому столі взяв участь прес-секретар храму Роман Новосад. Зокрема він ініціював обговорення кількох важливих проблемних питань у житті Горохівського благочиння.