У День Незалежності у храмі молилися за мир і спокій в Україні

Двадцять шість років тому Україна стала незалежною державою. Цьому передувала тисячолітня історія національного державотворення. Під час усіх вікопомних подій Свята Православна Церква була поруч із простим народом. Вона терпіла гоніння і плакала, молилася за воїнів і їхню перемогу під час війни, раділа і торжествувала із простим народом. Православ’я ввійшло у свідомість українців, стало невід’ємною складовою нашої культури.

У День Незалежності України, 24 серпня, у Хрестовоздвиженському храмі села Ощів настоятель священик Роман Світлик звершив Божественну Літургію. Після Літургії, відповідно до розпорядження митрополита Київського і всієї України Онуфрія, у храмі було звершено молебень за Україну, під час якого була піднесена сугуба молитва за мир у нашій державі.

За Богослужінням молилася голова Терешківцівської сільської ради Тамара Войтович, яка звернулася до прихожан із вітальним словом у честь Дня Незалежності.