Учні та студенти приступили до Таїнств Сповіді та Причастя у храмі

28 серпня, у день Успіння Пресвятої Богородиці, учні та студенти приступили до Таїнств Сповіді та Причастя у храмі. Божественну Літургію у цей день звершив настоятель священик Роман Світлик. Святкові піснеспіви виконав місцевий храмовий хор під керівництвом регента Надії Новосад.

Також у цей день особливо настоятель привітав учнів, які підуть у перший клас, адже перед ними відкривається дорога шкільного життя. Священик Роман Світлик дав свої пастирські настанови діточкам, щоб вони були гарними учнями і зростали на благо Церкви та Української держави.

Також особливо настоятель відзначив першу вчительку Тамару Миколаївну Годлевську і попросив учнів дослухатися до її мудрих порад і настанов. Тамара Миколаївна, в свою чергу, подякувала настоятелю за гарні вітальні слова і попросила дітей не забувати про Божий храм. Також зі сторони батьків настоятелю подякувала Вікторія Ващук.

Завершилися вітання врученням солодких подарунків.