Літургія у храмі Різдва Христового міста Горохова

У неділю, 24 вересня, настоятель Хрестовоздвиженського храму села Ощів священик Роман Світлик звершив Божественну Літургію у храмі Різдва Христового міста Горохова у зв’язку із тим, що настоятель цього храму священик Андрій Гаврилюк перебував у паломницькій подорожі до Святої Землі. Священик Роман Світлик звернувся до горохівчан зі словом проповіді, у якій привітав усіх із святим воскресним днем, неділею перед Воздвиженням та наголосив на важливості прощення у житті кожного християнина, яскраво проілюструвавши свої настанови життєвими прикладами.

Після Літургії священик Роман Світлик переказав прихожанам храму вітання від їхнього настоятеля священика Андрія Гаврилюка, який у цей день звершив нічну Божественну Літургію у Храмі Воскресіння Христового у Єрусалимі.