Преподобний отче наш Сергіє, моли Бога за нас!

8 жовтня Православна Церква відзначала пам’ять Преподобного отця нашого Сергія, ігумена Радонезького. У Хрестовоздвиженському храмі села Ощів в цей день Божественну Літургію звершив настоятель священик Роман Світлик. Піснеспіви виконав місцевий храмовий хор.

Преподобний Сергій Радонезький, до чернечого по­стригу – Варфоломій, є воістину одним iз найвидатніших подвижників благочестя, яких Православна Церква сьогоді знає i молитовно вшановує. Шість столітъ тому він ніс свій земний подвиг, якому ми не перестаємо дивуватися й нині.

Церква іменує його великим подвижником, і не дар­ма. Він великий своїм істинно християнським терпін­ням. Він терпів самоту в дикій хащі лісу. Терпів, ко­ли в скрутні роки голодував зі своєю братією. Він терпів норовливих. Терпів він протягом усього подвиж­ницького життя до кінця своїх днів. Своїм терпінням він вказує і нам на істинний шлях: у терпінні, через мо­литву, покаяння, добрі справи та любов до ближнього стяжати мир душі, необхідний, щоб вона стала вмістилищем Святого Духа, Який преображає людину і приво­дить до Царства Небесного.

Читайте – “Преподобний Сергій Радонезький – смиренний миротворець”.

Преподобний Сергій Радонезький – смиренний миротворець