Настоятель храму взяв участь у освяченні каплиці святого Великомученика і Цілителя Пантелеймона у Терешківцях

15 жовтня 2017 року у селі Терешківці Горохівського благочиння освятили новозбудовану капличку на честь святого великомученика цілителя Пантелеймона. Чин освячення звершив керуючий Волинською єпархією єпископ Волинський і Луцький Нафанаїл.

Владику привітала православна громада місцевого Свято-Покровського храму та настоятель протоієрей Василій Хомляк. Разом з архіпастирем молились клірики Свято-Покровського храму міста Луцька та духовенство Горохівської округи Волинської єпархії УПЦ, зокрема священик Роман Світлик.

Після звершення чину освячення єпископ Волинський і Луцький привітав громаду і подякував благодійникам, чиїми зусиллями у селі постало ще одна молитовна споруда. Будівничим каплички став Віталій Брикайло, котрому допомагала його родина. Преосвященніший Нафанаїл вручив цього дня прихожанам благословенні грамоти.