Різдво Твоє, Христе Боже наш!

Для православних християн Різдво належить до найбільших свят в історії людства, свято на честь того, що сам Бог, Творець неба і землі, Всемогутній, втілився, став людиною, щоб спасти людей усього світу, допомогти їм побачити правильний шлях у житті.

У Хрестовоздвиженському храмі села Ощів святкову Всенічну і Божественну Літургію у день свята звершив настоятель священик Роман Світлик. Окрасою Богослужіння був спів храмового хору під керівництвом регента Надії Новосад.

Під час Літургії була піднесена сугуба молитва за мир в Україні.

На запричасному стихові настоятель зачитав Різдвяне послання Предстоятеля УПЦ Блаженнішого митрополита Київського і всієї України Онуфрія. Після відпусту отець Роман звернувся до прихожан із словом проповіді.

До прес-служби парафії надійшли вітання з Різдвом Христовим від Паломницького центру при Відділі зовнішніх церковних зв’язків УПЦ, а також від багатьох волинських священиків, журналістів, громадських діячів.