Настоятель храму взяв участь в урочистостях з нагоди престольного свята Храму Різдва Христового міста Горохова

Свято Різдва Господа Бога і Спаса нашого Іісуса Христа для православних горохівчан є подвійним, адже на честь Різдва Христового освячений міський храм.

У день престольного свята, 9 січня, з благословення єпископа Волинського і Луцького Нафанаїла, Божественну Літургію у храмі Різдва Христового міста Горохова очолив Горохівський благочинний протоієрей Валерій Пилипчук, настоятель Хресто-Воздвиженського храму села Ярівки, якому співслужили Мар’янівський благочинний протоієрей Миколай Черняк та інші священнослужителі, які приїхали розділити цю величну подію, зокрема і настоятель Хрестовоздвиженського храму села Ощева священик Роман Світлик.