Сім’ї загиблого воїна АТО Володимира Павлюка передано матеріальну допомогу

Уже не вперше громада Хрестовоздвиженського храму села Ощів допомагає українським воїнам, збирає матеріальну допомогу, продукти, піклується про сім’ї загиблих атовців із Ощева.

Ще в кінці минулого року з благословення настоятеля храму священика Романа Світлика було встановлено скриньки для збору коштів сім’ї Героя АТО Володимира Павлюка у закладах торгівлі села. Напередодні великого дванадесятого свята Богоявлення за кошти, зібрані стараннями жителів Ощева, настоятель храму придбав продуктовий набір, а 18 січня святкові подарунки разом із освяченою “йорданською” водою священик Роман Світлик вручив мамі Володимира Павлюка Вірі Іванівні та його сестрі Світлані.

Церковна громада і надалі продовжуватиме піклуватися про сім’ї тих, хто віддав своє життя задля найдорожчого – миру і спокою на Богом береженій українській землі.