Відійшов до Господа помічник старости храму Володимир Якимович Грищук

Третього лютого на 71 році життя відійшов у вічність помічник старости Хрестовоздвиженського храму села Ощів Володимир Якимович Грищук.Настоятель, парафіяльна рада, хористи та адміністрація сайту Хрестовоздвиженського храму села Ощів глибоко сумують з приводу непоправної втрати рідних та близьких спочилого. Володимир Грищук стояв біля витоків відновлення Ощівського храму, брав участь у відбудові церкви у 1990 році, деякий час виконував у храмі обов’язки старости, власними руками зробив чимало речей із церковного начиння. Останніми роками він був помічником старости храму.

27 вересня 2015 року, з нагоди 25-ліття відновлення храму, за щиру працю на благо Святої Церкви митрополит Волинський і Луцький Ніфонт (+2017) нагородив Володимира Якимовича Грищука Благословенною Грамотою Волинської єпархії Української Православної Церкви.

Хай Господь упокоїть його світлу душу. У Бога мертвих нема. “Радуйтеся і веселіться, бо велика відплата вам на небі!”