Галерея храму поповнилася портретом спочилого настоятеля

У Хрестовоздвиженському храмі села Ощів є особливий куточок, де висять архівні фотографії з життя парафії. У п’ятницю, 6 квітня, галерея храму поповнилася портретом священика Даниїла Шумського – настоятеля місцевого тоді ще Богоявленського храму у 1888-89 роках.

Нещодавно до парафіян храму звернувся прапраправнук отця Даниїла, житель міста Луцька Роман Царенко, який повідомив, що його дідусь деякий час служив в Ощеві, тут відійшов до Господа і, напевно, похований. Оскільки під час війни існуючі кладовища у селі були знищені, розшукати могилу священника не вдалося. Проте пан Роман надав парафії безцінну річ – портрет її колишнього духівника. З благословення настоятеля, тепер репродукція фотографії отця Даниїла Шумського доступна для всіх охочих.

Роман Царенко щиро подякував у мережі Facebook настоятелю храму, прес секретарю та прихожанам за те, що бережуть пам’ять про його предка.