Прес-секретар храму передав Пасхальне вітання педагогічному колективу Ощівської школи

Напередодні Світлого Христового Воскресіння настоятель, хористи та прихожани Хрестовоздвиженського храму традиційно вітають із прийдешнім святом працівників установ та організацій села, а також ктиторів парафії. Пасхальне вітання традиційно отримав і педагоічний колектив ЗОШ І-ІІ ступеня села Ощів. Його 6 квітня педагогам вручив прес-секретар храму Роман Новосад, передавши святкове благословення від настоятеля храму священика Романа Світлика та щиро побажавши вчителям миру, щастя та пасхальної радості у Христі. Кожен педагог отримав у подарунок іконку. Директор закладу освіти Наталія Притолюк щиро подякувала отцю Роману та прихожанам храму за те, що постійно пам’ятають про Ощівську школу.