Вечірня з виносом Плащаниці

У другій половині Великої П’ятниці, 6 квітня, вечірню із виносом Плащаниці Господа і Спаса нашого Іісуса Христа звершив настоятель храму священик Роман Світлик.

Цим богослужінням Православна Церква згадує зняття з Хреста і Погребіння Спасителя. Як оповідає Євангеліє, праведний Йосип Аримафейський, таємний учень Христа попросив у Понтія Пилата дати йому Тіло Спасителя для поховання. Він, обвивши Тіло Спасителя плащаницею із благовонними ароматами, поховав Його у новій печерній гробниці.

Під час богослужіння Вечірні, під спів тропарів «Благоoбразний Йосип» та «Мироносицям жонам» була винесена свята Плащаниця Спасителя та покладена посеред храму. Після чого під час Повечір’я був проспіваний канон о Розіп’ятті Господньому і плач Пресвятої Богородиці.

По завершенні богослужіння священнослужитель і вірні приложились до святої Плащаниці.