Утреня Великої Суботи з чином Поховання Плащаниці

Увечері 6 квітня, напередодні Великої суботи Страсної седмиці та дванадесятого свята Благовіщення, на парафії звершили Утреню з чином Поховання Плащаниці Господа нашого Іісуса Христа.
Після співу тропарів на «Бог Господь» настоятель храму прочитав перед Плащаницею Спасителя Непорочні, тобто вірші 17-ї кафізми, що перемежовувалися короткими піснеспівами, або похвалами, на честь Господа, «в мертвецех вменившагося». Після закінчення великого славослів’я зі співом поховального «Святий Боже» відбувся хресний хід із Плащаницею навколо храму.
Після завершення хресного ходу перед Плащаницею були прочитані пророцтво про воскресіння з книги пророка Ієзекіїля (Ієз. 37:1-14), читання з Апостола про спокутну Жертву, принесену Христом (1 Кор. 6:7-8), після чого настоятель прочитав євангельське зачало про запечатання гробу Господнього і приставлення до нього варти (Мф. 27:62-66).