Провідний вівторок в Ощеві

За давньою традицією, жителі села Ощів Горохівського району завжди поминають своїх рідних та близьких на третій день опісля Великодня. Цей рік теж не став винятком. В Ощеві 10 квітня було напрочуд людно.

Богослужіння, що розпочалося о 8:00 очолив настоятель священик Роман Світлик. Часточки за померлих на Проскомидії (а було майже 100 поминальних грамот) дістав настоятель Покровського храму села Терешківці протоієрей Василій Хомляк. Він також помазав вірних благословенним єлеєм.Отець Роман ще раз сповістив прихожан, що усі свічки і лампади у храмі горять від Благодатного Вогню.
Опісля Літургії було відслужено Велику Панахиду пасхальним чином. Священики із хресним ходом вирушили на сільське кладовище, де окропили водою могили усіх померлих ощівців і помолилися за спокій їхніх душ. Варто відмітити, що сугуба заупокійна молитва була піднесена у храмі за спочилих Православних Патріархів, засновників села Ощів, фундаторів та настоятелів храму, воїнів АТО Володимира Павлюка та Олександра Міхєєва.
Фото Михайла НОВОСАДА.