Священик Роман Світлик: “ТРОЇЦЬКА ЄДНІСТЬ – ОСНОВА ЦЕРКВИ”

Во ім’я Отця і Сина і Святого Духа!

Ми знаємо, що на п’ятдесятий день після Христового Воскресіння чудесним чином Святий Дух зійшов із небес на апостолів, що перебували разом. З того часу, дорогі брати і сестри, засновується Церква, громади, апостоли йдуть по всьому світу, і наповнившись Святим Духом, проповідують Євангеліє язичникам.

Так розпочинається і церковна ієрархія – апостоли через рукоположення поставляють єпископів, священиків, дияконів і так й до сьогодні через своїх служителів Церква веде свою Богоспасительну місію, приводячи людей до Христа.

Саме така єдність апостолів навколо Святого Духа, єдність, яку ми прославляємо у цей день, адже наш Бог – єдиний у святій Трійці, єдність нашої віри та єдність нашого визнання і є основою християнства, основою нашої Церкви. Тож, утверджуймося у цьому Богоспасительному єднанні з Богом!

У цей день Святої П’ятидесятниці, дорогі брати і сестри, сповнимося Святого Духа, прославляючи Бога, дякуючи Йому за милість і добро для кожного із нас. Нехай Святий Дух укріпляє наші тілесні і душевні сили, щоб дійти до великого торжества – спасіння власної душі. Амінь.

Ощів, Пентікостія, 2017 рік