Прес-секретар храму виступив перед учасниками молодіжного табору “Цитадель”

У селі Світязь у місцевому Свято-Петро-Павлівському чоловічому монастирі проходив православний молодіжний табір Володимир-Волинської єпархії “Цитадель”. На запрошення директора табору, голови єпархіального молодіжного відділу, благочинного Голобської округи архімандрита Ніфонта (Омельчука) та з благословення настоятеля храму священика Романа Світлика, перед учасниками табору виступив прес-секретар храму Роман Новосад.

Зокрема, він розповів про те, як на парафії налагодити інформаційно-просвітницьку діяльність, поділився досвідом створення парафіяльного сайту, розповів про основні напрями служіння у сільській місцевості.

ДОВІДКА. Село Світязь Шацького району знамените не лише тим, що щороку збирає на хвилях однойменного озера тисячі людей, а й тим, що тут розташована древня православна святиня – Свято-Петро-Павлівський монастир. А цьогоріч його братія, яку понад 15 років очолює архімандрит Арсеній (Дем’янчук), на кілька днів поповнилася молодими людьми із різних благочинь Володимир-Волинської єпархії.

Директор молодіжного православного табору «Цитадель», голова єпархіального молодіжного відділу архімандрит Ніфонт (Омельчук) розповідає, що сам табір зародився ще п’ять років тому і проводився на теренах Голобського благочиння, проте цьогоріч уперше вирішили зробити його єпархіальним і провести у Світязькому монастирі.

Табір має в першу чергу не розважальну, а просвітницьку мету: тут проводяться різні квести, лекції, обговорення, які сприяють утвердженню Православної віри, катехізації, відкривають нове обличчя Церкви, розповідають про цікавинки і тонкощі парафіяльного служіння.