У день Успіння Богородиці у храмі причащалися майбутні першокласники

28 серпня Православна Церква відзначає одне із двунадесятих богородичних свят – Успіння Пресвятої Владичиці нашої Богородиці і Приснодіви Марії. Під час свята Успіння Пресвятої Богородиці Церква згадує земну кончину Божої Матері, попрощатись із Якою прибули до Єрусалиму усі апостоли крім Фоми, коли у супроводі сяючого світла сам Господь Іісус Христос прийняв пречисту душу Своєї Матері.

Разом із тим згадується і подія, яка трапилась за три дні по Успінні Богородиці і свідком якої став і апостол Фома – коли Господь воскресив Пресвяту Богородицю, яка стала заступницею і молитвеницею за Церкву Христову і  загалом за весь рід людський. Таким чином Господь наш Ісус Христос прославив Свою Пречисту Матір.

У Хрестовоздвиженському храмі села Ощів Божественну Літургію звершив настоятель священик Роман Світлик. Піснеспіви виконав місцевий храмовий хор під керівництвом регента Надії Новосад. На Утрені із вівтаря було винесено Плащаницю Божої Матері. До слова, у цей день чимало дітей причастилися Святих Христових Тайн перед початком навчання у школі.

Також у цей день особливо настоятель привітав учнів, які підуть у перший клас, адже перед ними відкривається дорога шкільного життя. Священик Роман Світлик дав свої пастирські настанови діточкам, щоб вони були гарними учнями і зростали на благо Церкви та Української держави.

Також особливо настоятель відзначив першу вчительку Лілію Анатоліївну Дмитрук і попросив учнів дослухатися до її мудрих порад і настанов.

Завершилися вітання врученням солодких подарунків.